Levný svatební fotograf Praha

  • Konečná cena focení svatby bez skrytých poplatků: 5 000 Kč
  • Délka svatebního focení: 4 hodiny (každá další hodina za 1 250 Kč)
  • Upravené svatební fotografie dostanete v elektronické podobě
  • Svatební video prezentace fotografií s hudbou
  • Rezervovat můžete až 2 měsíce před termínem svatby

Zajímá vás srovnání cen svatebního focení?

Název nabídky: Levný svatební fotograf Praha

Levný svatební fotograf je správná volba pro svatebčany, kteří nechtějí nebo si nemohou dovolit zaplatit za svatební fotky příliš mnoho peněz, a přesto si chtějí svatební focení náležitě užít se zkušeným svatebním fotografem. Cena za svatební foto je nastavena poměrně nízko, aby příliš nezatížila váš svatební rozpočet. Pro ještě nižší cenu využijte mé nejúspornější varianty Nejlevnější svatební fotograf Praha.

Cena nabídky Levného svatebního fotografa: 5 000 Kč

Tato nabídka levného svatebního focení zahrnuje až 4 hodiny focení, tedy dostatečný čas pro obřad, fotografie skupin lidí i aranžovaného focení novomanželů. Pěkné a přitom levné svatební foto.

Často se stává, že svatebčané kvůli vysokým cenám svatebních fotografů raději osloví kamaráda nebo rodinného příslušníka s nejlepším foťákem. Rád bych tady okomentoval hlavní nevýhody řešení fotografa-kamaráda.

Rizika u focení svatby nezkušeným kamarádem

Opravdu se vyplatí oslovit kamaráda místo zkušeného a levného svatebního fotografa? Možná ušetříte 5 000 Kč, ale pokud vám na fotkách aspoň trochu záleží, byla by to chyba. Uvědomte si, že kamarád přijde s jedním foťákem, nejspíš bez blesku a bez zkušeností. Pokud mu foťák během focení selže (zamlží se, dojdou baterie, zničehonic odmítne poslušnost), nebudete mít fotky žádné. Focení svatby je jedna z nejnáročnějších fotografických disciplín, není to jako focení kytiček doma na zahrádce. Všechno je ve spěchu, nic se neopakuje, rychle se mění podmínky focení (focení vevnitř ve tmě/hned záhy venku na prudkém slunci) – rychle se musí měnit nastavení fotoaparátu, nedá se předpovídat počasí, fotograf musí mít znalosti nejen o technice, ale i o světle, pózování, komunikaci, atd.

U nezkušeného fotografa se často nic nepovede, fotky jsou mázlé (rozostřené), příliš tmavé, všechno se kácí na stranu, pozadí na fotkách nemá tolik žádané romantické rozmazání, na pozadí jsou vidět červená auta, lidi mají nesprávným použitím širokoúhlého objektivu nepřirozeně velké hlavy, krátké nohy, blesk zbytečně ruší obřad, blýská do očí, na tvářích je vidět všechna mastnota a odlesky, protože blesk je nesprávně použitý. Nevěsta má stíny v kruzích pod očima, pověstné „oprátky“ ze stínů na krku, všude možně jsou vidět vržené hrozivé stíny jako z hororu, postavy poblíž jsou přesvětlené, takže se na fotkách rozplývají v bílých flecích, naopak pozadí je příliš tmavé, takže postavy se ztrácí ve tmě. Původně bílé šaty nevěsty bývají šedivé nebo dokonce nazelenalé, někdy i příliš bílé, aniž by bylo možné rozeznat detaily šatů. Pózy svatebčanů vypadají strnule a nepřirozeně, všichni se vlivem svícení sluníčka mračí, tváří znuděně a otráveně, mrkají, aniž by si toho fotograf všiml, takže pak na většině fotek mají zavřené oči. Na hromadných fotkách není polovina zakrytých lidí vidět, všichni vypadají tlustější než ve skutečnosti, tvář nevěsty zakrývá svatební kytice, atp…. Výsledné fotky se k vám dostanou zcela bez úprav nebo jejich úprava trvá příliš dlouho. A když se k vám pak konečně dostanou upravené, tak zjistíte, že jsou zpracovány kýčovitě a amatérsky, takže před úpravou vypadaly sice špatně, ale mnohem lépe než po úpravě.

Pokud vám nic z výše uvedeného nevadí nebo si myslíte, že vám se to stát nemůže, klidně se pro nafocení svatby obraťte na své kamarády. Ostatním doporučuji využít mých služeb, objednat si svatebního fotografa aspoň za nízkou cenu – levné svatební focení Praha.

Tento balíček levného svatebního fotografování nabízím pouze jako LAST MINUTE nabídku. To znamená, že nelze termín focení rezervovat dříve než čtvrt roku před svatbou. Upřímně však radím, abyste objednávku svatebního fotografa nenechávali úmyslně na poslední chvíli, protože tři měsíce před termínem svatby je už krátká doba a většina fotografů má už spoustu termínů obsazených. Pokud vám zbývá do svatby více času, využijte raději jiných nabídek svatebního focení.

Pokud by vám nabídka „svatební foto levně“ nevyhovovala, můžete zkusit nahlédnout do mých dalších nabídek svatebního fotografování.

Pokud chcete zkusit něco jiného a je pro vás důležitý individuální přístup, objednejte si profesionálního svatebního fotografa z Prahy. Svatební fotograf Praha levně – objednávejte zde.

Svatební fotograf Praha levně