Nejlevnější svatební fotograf Praha

 • Konečná cena focení svatby bez skrytých poplatků: 3 000 Kč
 • Délka svatebního focení: až 2 hodiny (každá další hodina za 1 500 Kč)
 • Upravené svatební fotografie dostanete v elektronické podobě
 • SUPER LAST MINUTE – rezervovat můžete 1 měsíc před termínem svatby

Zajímá vás srovnání cen svatebního focení?

Název nabídky: Nejlevnější svatební fotograf

Nejlevnější focení svatby nabízím za cenu 3 000 Kč. Tato nejvíce úsporná varianta se hodí pro všechny, kdo musí ve svatebním rozpočtu ušetřit peníze nebo komu stačí pár nejdůležitějších svatebních fotek.

Nejlevnější focení svatby je moje varianta služby, která vám při minimální ceně zajistí spolehlivého svatebního fotografa se skutečně profesionální fototechnikou, zachycení nejdůležitějších okamžiků svatby v průběhu dvou hodin (obvykle svatební obřad a pár společných fotek po obřadu).

Tuto možnost nejlevnějšího svatebního fotografování nabízím pouze jako SUPER LAST MINUTE nabídku. To znamená, že nelze termín focení rezervovat dříve než měsíc před svatbou. Upřímně však radím, abyste objednávku svatebního fotografa nenechávali úmyslně na poslední chvíli, protože měsíc před termínem svatby je krátká doba a já většinou už mám všechny termíny obsazené (a další fotografové taky). Pokud vám zbývá do svatby více času, využijte raději jiných nabídek svatebního focení, které jsou také za příznivé ceny.

Svatba je neopakovatelná událost a je škoda jen kvůli nedostatku peněz zcela vyškrtnout fotografa a přijít tak o pěkné svatební fotky, se kterými pak můžeme na svatbu vzpomínat celý život. Proč ale utrácet peníze za fotografa, když v dnešní době pomalu každý z vašich kamarádů má nějaký fotoaparát? To je sice pravda, ale pokud nemá  váš kamarád zkušenosti ze svatebního focení, tak je mu drahý foťák  k ničemu. A věřte, že několik let zkušeností daleko předčí i nejdražší techniku. Proto každému doporučuji aspoň ty dvě tisícovky zaplatit a získat tak jistotu kvality. I v této nabídce nejlevnějšího svatebního fotografování totiž získáte většinu výhod z profesionálního svatebního focení.

Co nabídnu víc než běžný amatérský majitel fotoaparátu?

 • Mám několikaleté zkušenosti s focením svateb, s focením lidí a společenských akcí, jak z ateliéru, tak i exteriérové
 • Profesionální fotografickou výbavu pečlivě vybranou speciálně pro focení svateb
 • Všechnu důležitou techniku mám u sebe dvakrát pro případ, že se v kritické chvíli něco pokazí
 • Pro tmavá prostředí a speciální světelné efekty nosím externí blesky
 • Znalosti správného pózování, abyste na fotkách vypadali co nejlépe a přirozeně
 • Jsem si vědom odpovědnosti za podařené snímky, přesto mi focení nezkazí stres, jak to bývá obvyklé u začátečníků – protože mám se svatebním focením hodně zkušeností
 • Rychlost a pohotovost – více kvalitních fotek za kratší čas (což bývá při nabitém programu svatebního dne obzvlášť důležité, zejména když ostatní hladoví svatebčané musí kvůli focení otráveně čekat na oběd).
 • Úpravy fotografií – rychlé a kvalitní

Pokud si chcete svatební focení užít delší čas a tato nejlevnější varianta nejlevnějšího focení svatby vám nevyhovuje, pak využijte některou z mých dalších nabídek svatebního fotografování. Cena za svatební foto nemusí být vždy vysoká! Cena svatebního focení může být příjemná pro všechny.

Službu nejlevnějšího svatebního fotografa pro Prahu objednávejte zde.

Nizka cena - levny svatebni fotograf praha